Logo - AZP Brno s.r.o.

Zruka na nerez 5 let
kariéra
kariéra

Kariéra

Přední česká výrobní společnost působící od roku 1992 v oblasti automatické sanitární techniky hledá zájemce na následující pozice:

OBSLUHA TRYSKACÍHO BOXU / BRUSIČ

Náplň:

tryskání nerezových výrobků / svařenců balotinou broušení a leštění nerezových výrobků / svařenců

Požadavky:

  • samostatnost, schopnost se adaptovat
  • manuální zručnost

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném kolektivu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • 13. plat
  • prostředí zavedené, stabilní společnosti

Kontakt:

Zdeněk Káňa (výrobní ředitel)
mob.: +420 722 264 564
tel.: +420 545 428 929

Disponent/ka zahraničního obchodu

Náplň:

Komunikace se zahraničními zákazníky, poskytování informací zákazníkům
Příjem a evidence objednávek
Komunikace s výrobním oddělením
Zpracování obchodních nabídek
Administrativa

Požadavky:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici v zakázkové výrobě
  • organizační schopnosti, komunikativnost
  • znalost AJ na úrovni obchodních jednání

Výhodou:

  • NJ,RJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavá práce v příjemném kolektivu

Kontakt:

Ing. Zdeněk Kuchta (obchodní ředitel )
mob.: +420 739 389 400
tel.: +420 545 428 918

Pracovník back office

Náplň:

Jedná se o pozici pracovníka obchodního oddělení zaměřeného na přípravu podkladů pro OZ:
  • tvorba nabídek, komunikace se zákazníky, příprava obchodních jednání, statistiky, marketingová podpora, administrativní činnost
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • příjem objednávek, administrace objednávek, příprava podkladů k expedici a fakturace
  • telefonická a e-mailová komunikace
  • příprava marketingových podkladů
  • Požadavky:

    • min. středoškolské vzdělání (technické zaměření výhodou)
    • samostatnost, kreativitu, schopnost se adaptovat
    • technické povědomí
    • uživatelská znalost MS Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
    • ŘP sk. B

    Nabízíme:

    • motivující finanční ohodnocení dle výsledků (fixní a pohyblivá složka platu)
    • profesní rozvoj a seberealizaci