Nabíjecí stanice pro elektromobily a elektrokola

Venkovní nabíjecí stanice pro elektromobil a elektrokola je vyrobena z nerezové oceli AISI 304. Stanice je vyrobena z kartáčovaného plechu tloušťky 1,5mm, což výrazně zvyšuje její odolnost proti vandalizmu. Komfort je zvýšen podsvícením celé stanice.

Stanice je vybavena rakouskou nabíjecí stanicí KEBA P30 omaximálním nabíjecím výkonu 22kW/AC/400V/50Hz. Díky barevnému LED indikátoru má uživatel přehled o aktuálním stavu nabití.

Měření energie s certifikací MID umožňuje sledování hladiny energie v nabíjecí stanici. Jednou z hlavních výhod tohoto řešení je kompatibilita s většinou elektromobilů (BEV) a plug-in hybridů (PHEV).

Na vyžádání lze rozšířit na dvě zásuvky pro dobíjení elektromobilů. V zadní části stanice je i dvakrát 1-fázová zásuvka na dobíjení elektrokol.

Základní technické údaje

  • Provedení: Antivandal, celonerezové
  • Elektrické krytí: IP54
  • Indikace: vícebarevný provozní LED indikátor

Máte zájem o kompletní realizaci dobíjecí stanice?

Máte-li zájem o instalaci dobíjecí stanice před svým vlastním objektem, zkontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo přímo naše obchodní zástupce. Kontakty zde. https://azp.cz/kontakt/ . V podstatě každou realizace je nutno vytvořit na míru, proto je nejvhodnější, abychom se sešli a domluvili přesné detaily, jak by měla konečná realizace vypadat.

Realizace

Nabíjecí stanice je instalována před budovou společnosti ENERG SERVIS a.s. Řípská 1525/11g, 627 00 Brno-Slatina. Touto společností je nabíjecí stanice i provozována.

Způsoby nabíjení na stanici ENERG-POINT

Je možné nabíjet dvěma způsoby. První možností je nabíjení formou registrovaného uživatele, tzn. vytvořit účet, ne kterém je daný kredit a registrace v systému EVMapa.cz

Druhou možností je forma neregistrovaného uživatele, který může na stanici dobíjet pomocí platební karty.

Kód výrobku Název výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
Na vyžádání Na vyžádání