Logo - AZP Brno s.r.o.

Zruka na nerez 5 let
profil společnosti
profil společnostiProfil společnosti

Založení společnosti

Firma byla založena v roce 1992. Název tvoří zkratka jmen jejích zakladatelů a majitelů – Antonína a Zdeňka Pytlíčků. AZP Brno s. r. o. je ryze česká společnost, která nabízí výrobky nejvyšší kvality a patří v České republice ke špičce v oboru senzorově ovládané sanitární techniky

Výrobní program

Široké portfolio výrobků je rozčleněno do tří oborových programů: Aqua program zahrnuje bezdotykové splachovače pisoárů a WC, umyvadlové a sprchové baterie, ale i nerezový pisoár, klozet nebo pitnou fontánku. Nerezový program je vhodný všude tam, kde je potřeba zvýšit úroveň hygieny při zohlednění náročnějších specifických podmínek provozu, především v potravinářském průmyslu. Program nabízí velkou škálu nerezových umyvadel a žlabů osazených bezdotykovými bateriemi, nerezové výlevky, sanitační nádobky, myčky obuvi, desinfekční smyčky apod. Třetím programem je oblast mincovních a žetonových automatů, které jsou určeny především pro ovládání sprch, dveří a různých elektrických spotřebičů. Oblibu získaly hlavně mezi provozovateli kempů. Pro ty program nabízí i speciální výlevky a výpustě pro karavany, stojany pro placený odběr elektřiny a vody a další výrobky pro zvýšení komfortu uživatelů kempů. Ve všech výrobních programech společnost nabízí rovněž atypickou výrobu dle specifických požadavků zákazníka.

Ocenění a certifikace

Hlavní snahou firmy AZP Brno s.r.o. je vždy spokojený zákazník. Neustálé úsilí být na špici jak v oblasti inovací tak i kvality bylo oceněno na veletrhu Aqua-therm, kde náš výrobek AUP 3 získal prestižní ocenění v podobě Zlaté medaile. Veškeré výrobky AZP Brno jsou rovněž certifikovány Technickým skúšobným ústavom Piešťany, což umožňuje jejich prodej ve všech státech EU.© 2008-2016 AZP Brno s.r.o.