Dezinfekční stanice s brodem, myčkou obuvi, dezinfekcí rukou a turniketem. Zajištuje hygienu a omezuje vstup a výstup do provozu.

Při průchodu směrem do chráněného prostoru nelze projít bez umytí podrážek a dezinfikování rukou. Vstupem do prostoru mytí obuvi se aktivuje pohon čtyř horizontálních rotačních kartáčů a současně začne z trysek proudit voda s naředěným dezinfekčním prostředkem. Pracovník si přechodem přes kartáče vydezinfikuje obuv. Poté pracovník přejde k dezinfekci rukou. Zabudovaný systém reaguje na současné vsunutí obou rukou do vnitřního prostoru zařízení, kde automaticky proběhne nástřik aerosolem. V případě dodržení stanoveného postupu se rozsvítí zelená kontrolka, zvedne se závora a pracovník může projít. V opačné situaci se rozsvítí červené signalizační světlo a když pracovník nezopakuje stanovený postup je mu turniketem zabráněno projít dál.

Při výstupu z chráněného prostoru je na turniketu umístěno tlačítko zpětného průchodu a není nutná dezinfekce rukou. Mytí obuvi musí proběhnout stejně jako při vstupu, navíc jsou v provozu i vertikální kartáče pro mytí holení. Po opuštění DSO se kartáče automaticky zastaví. V případě čištění zařízení lze jednotlivé kartáče včetně síta bez jakéhokoliv nářadí vyjmout a znovu nasadit. Zařízení lze vyřadit z činnosti zmáčknutím tlačítka CENTRAL STOP.

Dezinfekční stanice je určena k volné instalaci na podlahu a vybavena stavitelnými patkami pro vyrovnání nerovností podlahy. Vývod odpadu je nad úrovní podlahy.

Prohlédnout stránku produktu