Dovolujeme si Vám představit jednu ze zajímavých možností uplatnění venkovní sprchy SPS 06.

Venkovní sprchový sloup SPS 06 je proveden z jednolitého kusu válce o průměru 129 mm. Hlavním prvkem sprchového sloupu je vykrojený ovládací panel, na kterém je umístěn tlačný ventil pro zapínání sprchy a také směšovací ventil pro regulaci vody ve sprchové hlavici, nacházející se ve výšce 2,1 m. Povrch válce je kartáčovaný. Příjemnou vlastností hlavice je její nastavitelnost pro všestranné využití.

Celkově sprchový sloup SPS 06 působí velmi kompaktním dojmem, což jej předurčuje k použití na veřejná koupaliště, hřiště pro kolektivní sporty, do parků nebo například na zahradu rodinného domu. V základním provedení je vyráběn v provedení na dvě vody. Uchycení pak probíhá pomocí chemické kotvy a kotevní příruby, která je chráněná krytkou.

Pro popřední wellness & spa středisko Infinit Maximus u Brněnské přehrady byly, po specifikaci požadavků, vyrobeny a dodány venkovní sprchové sloupy SPS 06 se samoregulačním vyhříváním na celoroční provoz. Díky úpravě lze nyní sprchy plnohodnotně využívat při teplotě až -25°C.

Sprchy jsou použity ve venkovních prostorách přilehlé sauny, kde je provoz v zimním období obzvláště důležitý. Samotné využití a umístění v prostoru nejlépe dokumentují přímo obrázky z wellness & spa centra.

Wellness & spa centrum Infinit Maximus najdete u Brněnské přehrady.

Investor

Maximus Resort a.s.
Hrázní 4a
635 00
Brno-Kníničky

Dodávka AZP

  • 6x venkovní sprchový sloup SPS 06 s vyhříváním
  • 2x pitná fontánka AFO 03 s vyhříváním