AUP 03 bezvodý bezvodný pisoár s protizápachovým suchým sifonem

AUP 03 je bezvodý celonerezový pisoár moderního vzhledu, který vychází z typového výrobku AUP 03, ale chybí mu jakákoliv elektronika, která by ovládala splachování pisoáru. Absence elektronických částí usnadňuje instalaci pisoáru, která je tak možná prakticky všude, kde je přístup k odpadu. Je vybaven suchou plastovou zápachovou uzávěrou, která se snadno vyměňuje. Plášť i způsob montáže jsou shodné se standardní verzí AUP 03. Navíc výrazně napomáhá šetření s vodou. S každým použitím bezvodého pisoáru totiž ušetříte až 1,5 l vody, která by jinak protekla při spláchnutí.

Bezvodý nerezový pisoár AUP 03 je výrazně odolnější proti poškození, než keramické pisoáry. Proto najde své uplatnění především ve veřejných sociálních zařízeních nebo například dálničních odpočívadlech. Především na těchto místech není doporučeno používat keramické pisoáry, protože se očekává zvýšená zátěž a nároky na používání. Nerezový bezvodý pisoár zaručuje maximální hygienu, úsporu vody a dlouhou životnost. Pro zvláště namáhavé provozy (benzínky, věznice apod.) doporučujeme ještě odolnější verzi pisoáru z plechu síly 2 mm, kterou vám na přání naceníme a vyrobíme.

Běžně je nerezový bezvodý pisoár vyroben z nerezové oceli třídy ČSN 17240 (AISI 304). Na objednávku lze vyrobit pisoár i z jiného materiálu – např. AISI 316.
Pro ošetření výrobků z nerezu doporučujeme používat přípravek Würth – konzervace (obj. č. 0893 121 K), čištění (obj. č. 893 121 1).

Tento nerezový bezvodý pisoár lze opatřit i komaxitovým barevným nástřikem. Široká barevná škála umožňuje jejich umístění do barevně sladěných prostor, ať už se jedná o obchodní centra, administrativní budovy, školy, ale i muzea a galerie, kde svým vzhledem dokonale vyniknou.

Co je to komaxit?

Jedná se práškové lakování, tedy o povrchovou úpravu kovů práškovým plastem, který se nanáší elektrostaticky (proto lze použít jen u kovových vodivých prvků).

Výhody komaxitové povrchové úpravy

  • vysoká kvalita
  • rovnoměrnost nánosu
  • šetrnost vůči životnímu prostředí

Kompletní dodávka

  • nerezový pisoár
  • platová zápachová uzávěra

Na objednávku

  • NP 01 – nerezová přepážka k pisoárům
  • NP 02 – nerezová přepážka k pisoárům
  • ZAC – zdroj bezpečného napětí 12V, 50Hz
Kód výrobku Název výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
AUP 03 bezvodý 24 500  29 645 
AUP 03 KOM bezvodý 18 520  22 409