AUM 018 INV nízké nerezové umyvadlo pro tělesně postižené (invalidy)

AUM 018 je nerezové umyvadlo s madly vhodné pro sociální zařízení určené pro tělesně postižené spoluobčany. Umyvadlo je konstruováno tak, aby bylo velmi nízké a dalo se pod něj vjet s invalidním vozíkem. Vykrojený tvar umožňuje vozíčkářům snažší přístup. Součásti jsou madla na přidržení a robustní konstrukce pro zavěšení. Umyvadlo je v zadní části opatřeno navařeným nerezovým sifonem, který je tak odolný proti nechtěnému i záměrnému poškození. Umyvadlo není osazeno baterií – dle normy nesmí být pro handicapované osoby použita senzorová automatická baterie, může být osazeno vhodnou stojánkovou či jinou baterií.

Umyvadla jsou vyrobena z nerezu AISI 304. Opláštění je vyrobeno v kombinaci materiálu tl. 1,5 a 2 mm s robustními konzolami pro zachycení případného vyššího zatížení na čelní straně. Nerezové umyvadlo AUM 018 INV svou konstrukcí a provedením splňuje požadavky norem EU.

Pro ošetření výrobků z nerezu doporučujeme používat přípravek Würth – konzervace (obj. č. 0893 121 K), čištění (obj. č. 893 121 1).

Kompletní dodávka

  • nerezové umyvadlo s konzolou na přichycení
  • drobný montážní materiál
Kód výrobku Název výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
AUM 018 INV 15 310  18 525 
odpad d = 40 mm
hmotnost 10 kg
  • Připraven odpad d = 40 mm dle obrázku

Manual

Katalogový list

Montážní návody

Data pro návrháře