MAD 6 mincovní automat pro otevírání dveří s ovládáním světla, ventilace, SOS

MAD 6 je zařízení pro instalaci do stěny, které umožňuje za nastavený poplatek otevření dveří (dveřního elektrického zámku), nebo odblokování jiného kontaktu (např. turniket). Kromě samotného otevření vstupních dveří ovládá automat světlo a ventilátor v místnosti a umožňuje sepnutí SOS zvukové signalizace a otevření dveří v případě nehody. Zařízení je vhodné pro sociální zařízení, kde chceme nejen řídit vstup do místnosti, ale současně i podmíněně se vstupem osvětlení, ventilaci a případně navázat povinnou SOS signalizaci pokud je místnost určena i pro vozíčkáře.

Automat přijímá dvě měny, v základním provedení Kč a €. Ostatní měny lze naprogramovat na objednávku. Výše vstupního poplatku je nastavitelná. Automat sčítá vhozené mince až do nastavené hodnoty pro povolení vstupu (i různé hodnoty mincí). Automat může být doplněn o integrovaný vstup přes euroklíč (pro handicapované) – verzi dodáváme pod názvem MAD 6 INV.

MAD 6 lze nastavit do dvou funkčních režimů:

1) bez blokace dveří – toto nastavení se používá, pokud je automatem ovládaný společný vstup do sociálek a dveře se otevřou vždy po vhození požadovaného obnosu

2) s blokací dveří – toto nastavení se používá, pokud je automatem ovládán vstup do 1 kabinky a v případě jejího obsazení musí být vstup blokován.

Automat dodáváme také v jednodušší verzi pod názvem MAD 1 – ovládá pouze vstupní dveře bez dalších doplňkových funkcí (světlo, ventilace apod.)

Automaty řady MA mohou být doplněny o vnitřní počítadlo přijatých mincí PM 4 – pro kontrolu, pokud vybírá mince jiná osoba než majitel, popř. o RMA 4 – krycí rámeček zámku kasičky – pro ještě větší zvýšení odolnosti.

Kompletní dodávka

  • nerezová montážní krabice s krycím nerezovým panelem
  • snímač mincí
  • elektronika
  • schránka na mince
  • kryt schránky se zámkem
  • elektromagnetický zámek s dveřním kontaktem

PM 4 – vnitřní počítadlo přijatých mincí
RMA 2 – rámeček pro kryt zámku kasičky

Kód výrobku Název výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
MAD 6 23 070  27 915 
el. napájení 12 V, 50 Hz
příkon 6 VA (20 VA špička při snímání mince)
napájecí zdroj ZAC 1/20 (max. 1x MAD 6)
ZAC 1/50 (max. 2x MAD 6)
ZAC 1/36L (max. 1x MAD 6)
druhy mincí 1; 2; 5; 10; 20; 50 Kč
0,1; 0,2; 0,5; 1; 2 Euro
žetony ZT 2
jiné mince na objednání
hmotnost 3,6 kg
  • Připravena část elektroinstalace včetně propojení automatu s rozvaděčem dle schématu.
  • Připravena nika na zazdění montážní krabice mincovního automatu.

Blokové schema zapojení

Blokové schema zapojení

Schema automatu

Schema automatu

Manual

Katalogový list

Montážní návody