AFO 06 INV stojací pítko pro imobilní

AFO 06 INV je nerezové pítko (pitná fontánka) speciálně navržené tak, aby se dalo používat i osobami se sníženou pohyblivostí. Svým inovativním designem bude vyčnívat všude tam, kde bude nainstalován. Pítko AFO 06 INV je vysoké 83 cm v souladu s doporučením pro podobné produkty.

 

Konstrukce pítka počítá s jeho instalací do betonového základu na přichycení chemickými kotvami. Vnitřní část pítka s hadicemi je chráněna plechovými odnímatelnými dvířky na zámek. Nerezový povrch je upraven kartáčováním.

 

Přívod vody je proveden flexibilní hadicí, Pítko je vybaveno zápachovou uzávěrou. Pružné provedení přívodu vody i odpadu (flexibilní spojka) umožňuje variabilní a bezproblémové připojení pítka. Ovládání pítka probíhá pomocí tlačného ventilu.

 

Pítko AFO 06 INV je vyrobeno z nerezové oceli třídy AISI 304. Na objednávku lze zhotovit i z materiálu AISI 316, který je vhodný do prostředí se zvýšenou koncentrací chlóru.

 

Pro ošetření výrobků z nerezu doporučujeme používat přípravek Würth – konzervace (obj. č. 0893 121 K), čištění (obj. č. 893 121 1).

Kompletní nabídku pitných fontán v různých provedeních naleznete pod tímto odkazem: Nerezová pítka a pitné fontánky.

 

Kompletní dodávka:

  • nerezová konstrukce
  • tlačný ventil s tryskou
  • kotevní konstrukce
  • zápachová uzávěra
  • připojovací a odpadní hadice
  • upevňovací materiál
Kód výrobku Název výrobku Cena bez DPH Cena s DPH
AFO 06 INV 37 030  44 806 

Product Documents

Montážní návody